Dag van de vrijwilliger

Op 7 december vieren we de Dag van de Vrijwilliger. Het is de perfecte gelegenheid om onze oprechte dank uit te spreken aan al onze vrijwilligers voor hun onmisbare inzet. Zonder deze toegewijde mensen zou onze club niet alleen haar warme en gezellige sfeer missen, maar ook de uitstekende organisatie die zij mogelijk maken. Jullie bijdragen maken echt het verschil en zorgen ervoor dat onze gemeenschap floreert. Nogmaals hartelijk dank voor jullie toewijding en enthousiasme. Samen maken we onze club tot een plek waar iedereen zich thuis voelt en waar we samen prachtige herinneringen creëren.

Nieuws

ZOMER TRIPLETTE COMPETITIE (ZTC) 2024

JBV Lelystad ontvangt zondag 16 juni 2024 ongeveer 10 clubs uit Midden-Nederland die aan de ZTC meedoen. We verwachten ongeveer 80 deelnemers en/of bezoekers. Er zijn drie teams van JBV

Nieuws

Zuiderzeetoernooi Doubletten

We zijn nog op zoek naar 4 teams voor het zuiderzeetoernooi doubletten. Meld je team aan in het clubhuis Entre nous. Er hangt op het mededelingen bord een lijst voor